Support Us
Skip to content
The governing body for Division III Women's Gymnastics
Date |
Time |
Host |
Team 2 |
Team 3 |
Team 4 |
6-Jan |
4:00 PM CST |
UW-Oshkosh |
Hamline |
|
|
8-Jan |
4:00 PM EST |
Cortland |
Brockport |
|
|
11-Jan |
6:30 PM CST |
Winona State |
UW-La Crosse |
|
|
12-Jan |
12:00 PM EST |
RIC |
Brockport |
Springfield |
Ursinus |
12-Jan |
4:00 PM CST |
Winona State |
Gustavus Adolphus |
|
|
13-Jan |
12:00 PM EST |
Maryland |
Cortland |
|
|
13-Jan |
3:00 PM CST |
University of Illinois |
UW-Oshkosh |
|
|
18-Jan |
6:00 PM CST |
UW-Whitewater |
UW-Stout |
|
|
18-Jan |
6:00 PM CST |
Lindenwood |
Winona State |
|
|
18-Jan |
6:30 PM CST |
UW-La Crosse |
Hamline |
|
|
19-Jan |
1:00 PM EST |
Ithaca |
Brockport |
Springfield |
|
19-Jan |
2:00 PM CST |
UW-Oshkosh |
Gustavus Adolphus |
|
|
19-Jan |
6:00 PM MST |
Air Force |
Cortland |
|
|
20-Jan |
1:00 PM EST |
West Chester |
Ursinus |
|
|
22-Jan |
6:30 PM CST |
Winona State |
Gustavus Adolphus |
|
|
25-Jan |
6:00 PM CST |
UW-Oshkosh |
UW-Eau Claire |
|
|
26-Jan |
4:00 PM CST |
UW-Whitewater |
Winona State |
Gustavus Adolphus |
|
26-Jan |
7:00 PM EST |
Brown |
RIC |
|
|
27-Jan |
1:00 PM EST |
Southern Connecticut |
Brockport |
RIC |
|
27-Jan |
1:00 PM EST |
Springfield |
West Chester |
|
|
27-Jan |
2:00 PM CST |
Texas Womens University |
UW-La Crosse |
UW-Stout |
Centenary |
27-Jan |
3:00 PM EST |
Temple |
Penn |
Ithaca |
Ursinus |
1-Feb |
6:00 PM CST |
UW-Stout |
UW-Eau Claire |
|
|
1-Feb |
6:00 PM CST |
UW-Oshkosh |
Winona State |
|
|
1-Feb |
6:00 PM CST |
Cenetary |
Gustavus Adolphus |
|
|
1-Feb |
6:30 PM CST |
UW-Whitewater |
UW-La Crosse |
|
|
2-Feb |
1:00 PM EST |
Brockport |
RIC |
Ithaca |
|
3-Feb |
12:00 PM EST |
Yale |
Springfield |
|
|
3-Feb |
1:00 PM EST |
Penn |
Brown |
Cornell |
Ursinus |
3-Feb |
2:00 PM CST |
Cenentary |
Gustavus Adolphus |
|
|
8-Feb |
6:00 PM CST |
Winona State |
UW-Stout |
|
|
8-Feb |
6:30 PM CST |
UW-La Crosse |
Hamline |
UW-Oshkosh |
|
8-Feb |
7:00 PM MST |
Air Force |
Springfield |
|
|
9-Feb |
11:00 AM EST |
Cortland |
West Chester |
Ursinus |
|
9-Feb |
1:00 PM EST |
Cornell |
Brockport |
Ithaca |
|
9-Feb |
4:00 PM CST |
UW-Eau Claire |
Gustavus Adolphus |
|
|
10-Feb |
12:00 PM EST |
RIC |
Brown |
|
|
13-Feb |
6:30 PM EST |
Cortland |
Ithaca |
|
|
15-Feb |
6:00 PM PST |
Seattle Pacific |
UW-Oshkosh |
|
|
15-Feb |
6:30 PM CST |
UW-Stout |
Gustavus Adolphus |
|
|
15-Feb |
6:30 PM CST |
Hamline |
UW-Eau Claire |
|
|
15-Feb |
6:30 PM CST |
Winona State |
UW-La Crosse |
|
|
15-Feb |
7:00 PM EST |
West Chester |
RIC |
William & Mary |
|
15-Feb |
9:00 PM PST |
Seattle Pacific |
UW-Whitewater |
|
|
16-Feb |
1:00 PM EST |
Brockport |
Cortland |
|
|
17-Feb |
11:00 AM EST |
Springfield |
Ithaca |
Southern Connecticut |
|
17-Feb |
1:00 PM EST |
Ursinus |
West Chester |
|
|
19-Feb |
6:30 PM CST |
Winona State |
UW-Eau Claire |
|
|
22-Feb |
6:30 PM CST |
UW-La Crosse |
UW-Stout |
|
|
22-Feb |
7:00 PM CST |
Gustavus Adolphus |
Hamline |
|
|
24-Feb |
11:00 AM EST |
Cortland |
Springfield |
|
|
24-Feb |
2:00 PM CST |
UW-Whitewater |
UW-Eau Claire |
UW-Oshkosh |
|
24-Feb |
3:00 PM EST |
Ithaca |
Brockport |
RIC |
|
1-March |
6:30 PM CST |
Gustavus Adolphus |
UW-La Crosse |
|
|
1-March |
6:30 PM CST |
UW-Eau Claire |
UW-Stout |
|
|
2-March |
1:00 PM EST |
Ithaca |
Brockport |
|
|
2-March |
1:00 PM EST |
Ursinus |
West Chester |
|
|
2-March |
4:00 PM CST |
UW-Whitewater |
UW-Oshkosh |
|
|
3-March |
1:00 PM EST |
Springfield |
RIC |
|
|
3-March |
1:00 PM EST |
Ithaca |
Cortland |
|
|
3-March |
1:00 PM CST |
Hamline |
Winona State |
|
|
9-March |
1:00 PM EST |
Cortland |
NCGA East Regional |
|
|
9-March |
2:00 PM CST |
UW-Stout |
WIAC Regional |
|
|
23-March |
4:00 PM CST |
UW-Oshkosh |
NCGA Championships |
|
|